Doprava a platba

 

Objednané zboží pro Vás ze skladových zásob odesíláme do tří pracovních dnů. Pokud však musíme objednané zboží ušít, odesíláme většinou do 20. pracovního dne od objednání. Potřebujete-li Vaši objednávku vyřídit dříve, ozvěte se nám. S platebním dokladem Vám pošleme také číslo zásilky, abyste mohli Váš balíček sledovat u přepravce. Naším smluvním přepravcem je Česká pošta. Pokud potřebujete dřívější doručení, napište nám o tom do poznámky, nebo neváhejte napsat e-mail či zavolat. Vyjdeme Vám vstříc v rámci všech našich možností.

 

Při nákupu si můžete vybrat z platby převodem a platby na dobírku. Pokyny k platbě převodem Vám automaticky zasílá systém našeho e-obchodu, v případě objednání jinou cestou je najdete v platebním dokladu, který zasíláme nejpozději den po Vašem objednání.

 

V rámci České Republiky účtujeme jednotné poštovné ve výši 170 Kč.

 

Pokud nastane jakýkoli problém s Vaší zásilkou u přepravce, kontaktujte nás a my vám bude plně asistovat s řešením problému.

 

Pokud bude Vaše zásilka jakkoli viditelně poškozená při dodání přepravcem, oznamte to přepravci a sepište s přepravcem zápis o škodě. V takovém případě máte právo zásilku od přepravce nepřevzít. O takové skutečnosti nás neprodleně informujte, abychom mohli učinit všechny potřebné kroky k součinnosti řešení problému a Vám poskytli náhradu.

 

Pokud je poškozený obsah zásilky a toto zjistíte až po převzetí od přepravce, neprodleně nás o tom informujte, dohodneme se na dalším postupu řešení problému. Nejlépe obsah vyfoťte, včetně balení zásilky, na němž by měla být viditelná adresa odesílatele- TRADICE-ČESKÉ ODĚVY, s.r.o..