“Co Vás čeká?” 

O představě Vašeho vysněného modelu si popovídáte s naší návrhářkou, podle Vašeho přání je to možné na dálku i osobně, v příjemném prostředí našeho atelieru nebo v salonku v centru Prahy. Zuzana Osako pro Vás připraví návrhy a společně najdete ten pravý střih, vyberete látku a zvolíte krásné detaily, které budou Váš model zdobit. Návrhářka Vás  změří

a dohodneme termín zkoušky. Nejméně jedna zkouška je u zakázkového modelu vhodná. Převzetí hotového modelu záleží na Vás. Rozhodnete-li se pro příjemnou chvíli u čaje, model ještě ve finální podobě vyzkoušíte

s návrhářkou, rádi Vám při této příležitosti vytvoříme i hezkou fotografii

a poradíme, jak model kombinovat s doplňky. Můžeme Vám však také hotový model poslat krásně zabalený domů, abychom ušetřili Váš čas a Vy se na něj v pohodlí mohli těšit.

 

Módní skici vašeho modelu Vám rádi věnujeme jako dárek.

 

V nabídce našich materiálů najdete jemná, splývavá bavlněná plátna, bavlněné atlasy s pružnou složkou elastanem, samety, vlnu, kašmír, hedvábí, len a viskozu. Některé vzory nabízených látek jsou autorské, vytvořené z ilustrací Zuzany Osako. Velká část látek a galanterie v naší nabídce je vyrobena v tuzemských manufakturách. Dovážené látky jsou vyrobeny v Itálii, Francii a Německu.

IV9C2231.JPG
Věříme na lásku a poctivost, nadčasovou krásu a dobrou práci. Navazujeme na český příběh lidového života, řemesla a designu.