Tyto šaty jsou maxi verzí nabíraných šatů ke kolenům, které máme v nabídce několik let, jsou u Vás oblíbené a vdávala se v nich nejdena nevěsta. A to zdaleka nejen v bílých. Sukně není objemná okolo boků, řasení je spíše v přední části a vzadu na středu, ale použili jsme přesto dvojí šíři, aby měly šaty krásný volný pohyb. Rukávy je možno nosit podkasané i spuštěné, dekolt můžete nosit také spuštěný z ramen. Šaty jsou pohodlné a krásné na doma, na víkend, ale i do města, nebo do práce. Vše záleží na doplňcích.

 

NABÍRANÉ MAXIŠATY Pohoda

Kč4,300.00Price
 • MODROTISK: 100% bavlna

  MUŠELÍN-GAUZE: 100% bavlna

  BAVLNĚNÝ SATÉN: 100% bavlna

  MĚKKÁ BAVLNA: 100% bavlna

  LEN: 100% len

   

 • MODROTISK

  Perte zásadně v mýdlovém roztoku. Vypraný výrobek máchejte v několikrát vyměněné vlažné vodě. Do poslední lázně lze přidat trochu octa. Z počátku se u modrotisku objevuje vypírání přebytečné barvy, což se neprojeví na kvalitě vzorku, dodržíte-li postup. Modrotisk je vhodné slabě naškrobit a žehlit mírně vlhký.

   

  BAVLNĚNÝ SATÉN, LEN, MUŠELÍN - GAUZE, MĚKKÁ BAVLNA

  Perte v ruce nebo pračce na 30°. Doporučujeme sušit zavěšené, nesušte v sušičce. Můžete žehlit na bavlnu, ale u mušelínu - gauze nedoporučujeme kvůli hezkému reliéfu.

   

   

Věříme na lásku a poctivost, nadčasovou krásu a dobrou práci. Navazujeme na český příběh lidového života, řemesla a designu.