Košilové šaty s řasením, v délce midi, se zavinovacím páskem navazují na oblíbených střih našich košilových šatů, ale namísto protiskladů, které vypadají krásně nažehlené, mají jemné řasení, o které se nemusíte bát, že se nepěkně pomačká. Tento střih vznikl v období covidového lockdownu, kdy jsme vytvořili kolekci Pohoda, která je více ležérní, pohodlná na doma a přesto stále plní nároky na oblečení do práce. Šaty mají prima kapsy v bočním švu.

MIDI KOŠILOVÉ ŘASENÉ

Kč4,700.00Price
 • MODROTISK: 100% bavlna

  MUŠELÍN-GAUZE: 100% bavlna

  BAVLNĚNÝ SATÉN: 100% bavlna

  MĚKKÁ BAVLNA: 100% bavlna

  LEN: 100% len

   

 • MODROTISK

  Perte zásadně v mýdlovém roztoku. Vypraný výrobek máchejte v několikrát vyměněné vlažné vodě. Do poslední lázně lze přidat trochu octa. Z počátku se u modrotisku objevuje vypírání přebytečné barvy, což se neprojeví na kvalitě vzorku, dodržíte-li postup. Modrotisk je vhodné slabě naškrobit a žehlit mírně vlhký.

   

  BAVLNĚNÝ SATÉN, LEN, MUŠELÍN - GAUZE, MĚKKÁ BAVLNA

  Perte v ruce nebo pračce na 30°. Doporučujeme sušit zavěšené, nesušte v sušičce. Můžete žehlit na bavlnu, ale u mušelínu - gauze nedoporučujeme kvůli hezkému reliéfu.

   

   

Věříme na lásku a poctivost, nadčasovou krásu a dobrou práci. Navazujeme na český příběh lidového života, řemesla a designu.